فروش سازمانی B2B

فروش سازمانی چیست؟

فروش سازمانی اصطلاحی است که این روزها سر زبان‌ها افتاده، اما به نظر شما اصطلاح B2B چه معنایی دارد؟

فروش سازمانی درواقع قراردادی بزرگ است که میان دو شرکت بسته می‌شود. در این قرارداد شرکت تولیدکننده محصولات یا خدمات خود را به شرکت خریدار می‌فروشد.

در اصل خرید این محصولات اغلب برای کارمندان و در برخی موارد خانواده آن‌ها انجام می‌شود. شرایط فروش سازمانی به صورتی است که افراد بهره‌مند از این شرایط باید کل یا بخشی از بها کالا یا خدمات را پرداخت کند.

اغلب کارفرمایان تمایل دارند که بخشی از هزینه خرید را به عهده بگیرند یا برای کارمندان خود شرایط ویژه‌ای را از شرکت تولیدکننده درخواست کنند.

مزایا خرید سازمانی از چرم ماد
خرید سازمانی مزیت‌های مختلفی دارد. نتایج این مزیت‌ها گاه در کوتاه‌مدت و گاهی در بلندمدت نمود پیدا می‌کند. در ادامه شما را با مهم‌ترین مزایا بهره‌مندی از فروش سازمانی برند چرم ماد آشنا می‌کنیم:

متحد شدن تیم: تصور کنید که به شرکتی وارد می‌شوید که همه کارمندان لباس رسمی و مارک‌دار پوشیده‌اند. قطعاً حس بهتری به شما دست می‌دهد. حال تصور کنید این لباس‌های رسمی شامل پوشاک و اکسسوری‌های چرم ماد نیز باشد، قطعاً تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.
علاقه‌مندی کارمند به محیط کاری: زمانی که کارمندان با پوششی شیک و رسمی در محیط کار حضور یابند حس ارزشمند بودن به آن‌ها دست می‌دهد. همین موضوع می‌تواند راندمان کاری را بالا ببرد.
امکان حک لوگو روی محصولات خریداری‌شده: چرم ماد این امکان را برای خریداران خود در نظر گرفته است که در صورت بهره‌مندی از فروش سازمانی بتوانند لوگو خود را روی محصولات حک کنند.
به روشی هوشمندانه تبلیغات کنید: یکی از روش‌هایی که با آن به‌راحتی تبلیغاتی هوشمندانه دارید خرید لباس فرمی شیک و برند است. قطعاً افراد علاقه دارند با شخصی که لباسی شیک به تن دارد معامله کند.
فروش سازمانی برند چرم ماد با کیفیت بی نظیر محصولات چرم مردانه و زنانه

هدیه سازمانی چیست؟
تقدیر و پاداش سازمانی، ایده و روشی موثر برای بهبود بهره‌وری کارکنان است. از سوی دیگر قدردانی از مشتریان و مصرف‌کنندگان کالا و تاًمین هدایای سمینارها و همایش‌ها، ابزاری بسیار مناسب برای حفظ وفاداری مشتریان و افزایش محبوبیت یک کسب و کار به شمار می‌آید.

هدیه سازمانی شرایطی مشابه فروش سازمانی دارد؛ با این تفاوت که کارفرما در این شرایط بهای کالا و خدمات را از حساب شرکت پرداخت می‌کند. این دقیقاً فرق فروش سازمانی و هدیه سازمانی است؛ کالا و خدمات دریافتی به‌صورت هدیه به کارمندان داده می‌شود.

این کار مزیت‌های زیادی دارد که نتایج آن را به‌صورت واضح در شرایط و راندمان کاری کارمندان مشاهده خواهید کرد. در ادامه با شما مزیت خرید محصولات برند و شیک را به اشتراک می‌گذاریم.


مزایا خرید هدایا سازمانی از چرم ماد
هدایای سازمانی علاوه بر مزایای خرید سازمانی مزیت‌های دیگری نیز دارد. البته باید بدانید که مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم شامل مزایای خرید سازمانی نیز هست.

واحد فروش سازمانی چرم ماد تأمین مجموعه‌ای از هدایای سازمانی و تبلیغاتی از محصولات چرمی و کارت‌های هدیه اعتباری را با شرایط ویژه و درصد تخفیف مناسب برای شما مهیا و فراهم ساخته است.

• ایجاد حس رضایتمندی در کارمندان
• بهره‌مندی از تخفیف‌ها و جشنواره‌هایی بیشتر از سطح ارائه‌شده برای مشتریان عادی
• خرید و دریافت محصولات چرم ماد از هر شعبه‌ای که بخواهید به‌صورت حضوری
• امکان پرداخت بها کالاها به‌صورت اقساطی بصورت توافقی
• تحویل در کوتاهترین زمان
• بسته بندی ویژه و خاص
• کارت‌های هدیه در تمامی شعب سراسر ایران و فروشگاه اینترنتی برند چرم ماد قابل استفاده است.
• انتخاب مبلغ و تاریخ اعتبارکارت هدیه به میزان دلخواه شما